PRACUJ W GONITO! ZDOBYWAJ UNIKALNE DOŚWIADCZENIE!

Junior Implementation Specialist e-commerce

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie plików implementacyjnych
  • Poprawa plików implementacyjnych
  • Implementacja treści technicznych do plików
  • Obsługa programu MS Excel w zakresie analizy danych
  • Tworzenie raportów dot. danych z platformy Amazon

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • Sprawna obsługa komputera (w tym bardzo dobra obsługa programu Ms Excel)
  • Rozwinięta zdolność samoorganizacji czasu pracy
Mile widziane:
  • Znajomość branży oraz zagadnień związanych z e-commerce
  • Doświadczenie w pracy związanej z obróbką danych

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia: w oparciu o umowę zlecenie lub o współpracę (B2B)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na rozwój Firmy będącej Liderem w swojej branży
  • przyjazną atmosferę pracy, ambitny, pomocny i zaangażowany Zespół
  • elastyczny czas pracy – u nas nie ma spóźnień
  • pyszną kawę i słodycze w nowoczesnym biurze

Benefity

elastyczny czas pracy - u nas nie ma spóźnień!
szkolenia z umiejętności interpersonalnych
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata / woda
napoje i słodycze - dla każdego coś miłego!
paczki na święta
parking dla pracowników (możliwość wykupienia abonamentu)

    *Obowiązkowe
    Załącz CV

    Dołącz do naszej grupy na Facebooku

    Stań się częścią społeczności, w której dzielimy się wiedzą oraz wymieniamy doświadczeniami i nowościami z rynku e-commerce. To głos sprzedawców oraz ekspertów od Amazon

    Dołącz do nas