PRACUJ W GONITO! ZDOBYWAJ UNIKALNE DOŚWIADCZENIE!

Graphic Designer e-commerce

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zakres obowiązków na stanoiwsku Graphic Designer to przede wszystkim:

  • tworzenie graficznych prezentacji produktowych do wykorzystania w e-commerce
  • tworzenie materiałów do użytku w social mediach
  • tworzenie materiałów do druku (ulotki, broszury, wizytówki, itp.)
  • współpraca z copywriterem oraz project managerem podczas realizacji bieżącej obsługi Klientów
  • obróbka graficzna zdjęć i innych plików
  • realizacja spójnej strategii wizerunkowej marki Gonito

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, ta praca jest dla Ciebie!

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość programów do obróbki graficznej (Adobe Photoshop, Illustrator, itp.)
  • umiejętność przygotowywania materiałów graficznych
  • znajomość polityki Facebook oraz LinkedIn w zakresie zasad zamieszczania treści
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)
  • biegła obsługa komputera
  • wysoko rozwinięta samoorganizacja czasu pracy
Mile widziane:
  • znajomość branży oraz zagadnień związanych z e-commerce

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia – w oparciu o umowę zlecenia lub o współpracę (B2B)
  • solidne wdrożenie na stanowisko – nie wrzucimy Cię „na głęboką wodę”
  • szkolenie z oferty i usług Gonito oraz branży e-commerce
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na rozwój Firmy będącej Liderem w swojej branży
  • przyjazną atmosferę pracy, ambitny, pomocny, zaangażowany Zespół
  • elastyczny czas pracy – u nas nie ma spóźnień
  • pyszną kawę, słodycze i owoce w biurze

Benefity

elastyczny czas pracy - u nas nie ma spóźnień
szkolenia z umiejętności interpersonalnych
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata / woda
owoce i słodycze - dla każdego coś miłego!
paczki na święta
parking dla pracowników (możliwość wykupienia abonamentu)

    *Obowiązkowe
    Załącz CV

    Dołącz do naszej grupy na Facebooku

    Stań się częścią społeczności, w której dzielimy się wiedzą oraz wymieniamy doświadczeniami i nowościami z rynku e-commerce. To głos sprzedawców oraz ekspertów od Amazon

    Dołącz do nas