PRACUJ W GONITO! ZDOBYWAJ UNIKALNE DOŚWIADCZENIE!

Advertising Specialist (PPC) e-commerce

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja kampanii PPC na platformie Amazon
  • Analizowanie danych dotyczących statystyk sprzedaży
  • Pozycjonowanie listingów na platformie Amazon
  • Szukanie nowych rozwiązań w obrębie platformy Amazon w celu zwiększania i optymalizowania sprzedaży
  • Aktywny udział w rozwoju działu zajmującego się analizą i obsługą sprzedaży na platformie Amazon
  • Tworzenie raportów i statystyk dotyczących implementowanych rozwiązań oraz ich efektów

Wymagania:

  • Znajomość i doświadczenie w zakresie tworzenia kampanii PPC (np. Google Ads)
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office, GSuite, system CRM etc.)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, ciągła chęć pozyskiwania nowych umiejętności i zdobywania nowej wiedzy
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży oraz zagadnień związanych z e-commerce
  • Znajomość języka niemieckiego lub innego języka europejskiego

Oferujemy:

  • Wdrożenie i szkolenia z zakresu kampanii PPC na platformie Amazon
  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Realny wpływ na rozwój firmy będącej liderem w swojej branży
  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół
  • Elastyczny czas i godziny pracy (w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o współpracę (B2B)
  • Dostęp do najlepszych rynkowych praktyk oraz bazy wiedzy

Benefity

elastyczny czas pracy - u nas nie ma spóźnień!
szkolenia z umiejętności interpersonalnych
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata / woda
napoje i słodycze - dla każdego coś miłego!
paczki na święta
parking dla pracowników (możliwość wykupienia abonamentu)

    *Obowiązkowe
    Załącz CV

    Dołącz do naszej grupy na Facebooku

    Stań się częścią społeczności, w której dzielimy się wiedzą oraz wymieniamy doświadczeniami i nowościami z rynku e-commerce. To głos sprzedawców oraz ekspertów od Amazon

    Dołącz do nas